JAWA CONTROL to polski producent urządzeń zabezpieczających dostęp do różnego rodzaju obiektów i stref chronionych. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują wysokiej klasy, nowoczesne bramki wejściowe. Obecnie koncentrujemy się na produkcji takich urządzeń, jak: bramki obrotowe (niskie, średniej wielkości i wysokie), bramki uchylne, bramki uchylne sensoryczne, bramki kołowrotkowe oraz bramki rozsuwane. Prezentowane przez nas bramki wejściowe to nie tylko gwarancja niezawodnego działania, ale także designu o wysokim standardzie. Nasze bramki obrotowe (i inne) są funkcjonalne i estetyczne. Oferowane przez nas bramki obrotowe są wygodne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Dostępne u nas urządzenia swoje zastosowanie znajdują wszędzie tam, gdzie wymagana jest kontrola wejść i wyjść: na stadionach, portach lotniczych, w metrze, biurowcach, korporacjach, obiektach sportowych i halach produkcyjnych.

Bramki obrotowe
niskie

bramki obrotowe niskie e1475566018459 Bramki obrotowe

Bramki obrotowe niskie są najczęściej wybierane w miejscach wymagających jedno lub dwukierunkowej kontroli przepływu przejść. Należą do nich inteligentne budynki, miejsca użyteczności bulicznej, obiekty sportowe i przemysłowe. Mechanizm jest zbudowany z trzech lub dwóch ramion stałych.

Zapytaj o ofertę

Bramki obrotowe
średnie

bramki obrotowe srednie Bramki obrotowe

Bramki obrotowe średnie stosowane są w celu ukierunkowania ruchu. Zawierają mechanizm zapadkowy jednokierunkowy pozwalający na przejście tylko jednej osobie. Konstrukcja bramki wykonana ze statli nierdzewnej jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Zapytaj o ofertę

Bramki obrotowe
wysokie

bramki obrotowe wysokie e1475566066927 Bramki obrotowe

Bramki obrotowe wysokie najczęściej spotykane w obiektach o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa, takich jak lotniska, obiekty sportowe czy stacje kolejowe. Uruchamiane przez czytnik kart dostępu lub za pomocą przycisku zwiernego. Dostępne trzy lub czteroramienne rotory.

Zapytaj o ofertę

Kontrola dostępu na najwyższym poziomie

Jesteśmy nowoczesną i prężnie działającą firmą, która cieszy się dużym zaufaniem wśród Klientów. Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie systemów kontroli dostępów. Do proponowanych przez nas środków kontroli dostępu zalicza się bramki obrotowe, bramki uchylne, czytniki zbliżeniowe, systemy płatnych wejść i wiele innych produktów. Nowoczesny design naszego sprzętu sprawia, że doskonale komponuje się on z obiektami utrzymanymi w różnym stylu, nawet tymi bardzo eleganckimi.

Proponowane przez nas rozwiązania zaprojektowane są w taki sposób, aby gwarantować skuteczność, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty wykonane są z doskonałej jakości materiałów będących gwarancją jakości i solidności. W każdej chwili możemy dokonać wszechstronnej konfiguracji poszczególnych urządzeń – zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami Klienta.

Bramki obrotowe – jakość produkcji

Wiemy, że zadowolenie Klientów przekłada się na nasz sukces. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas urządzenia wykonane były z największą precyzją i dbałością o detale. Starannie dobieramy zarówno materiały, jak i metody wytwórcze. Wszystkie nasze produkty powstają w oparciu o zaawansowane technicznie rozwiązania i nowoczesne wzornictwo. Poszczególne nasze produkty wyróżniają się solidnością, trwałością i niezawodnością działania.

 

Oferta na bramki obrotowe
dopasowana do Twoich potrzeb

 

Proszę o ofertę bramek obrotowych

Jawa Control Sp. z o.o.
31-586 Kraków, ul. Centralna 51
tel. +48 12 307 10 10
fax.: +48 32 440 13 12
email: biuro@jawacontrol.pl

Dział sprzedaży
+48 12 307 10 10
+48 504 708 113
+48 691 088 532

 

JAWA CONTROL Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego dla opracowania elementów mechanicznych i sterujących innowacyjnego systemu zarządzania dostępem do budynku działających w architekturze sieci inteligentnych". Celem powołania i zbudowania Centrum B+R będą innowacje produktowe i procesowe oraz ich wdrożenia w ramach systemu zarządzania budynkiem w architekturze sieci inteligentnych. Wartość wydatków kwalifikowanych: 3 188 000 zł. Kwota dofinansowania: 1 708 400 zł.