systemy platnych wejsc sm3 O Firmie bramki uchylne bew 02 sm3 O Firmie bramki niskie bon sm3 O Firmie

Jawa Control Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń zabezpieczających dostęp do obiektów lub wybranych stref chronionych. Firma powstała w 1991 roku, a po 2000 roku skoncentrowała swoją działalność w branży kontroli dostępu. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń mechanicznej kontroli dostępu w ruchu osobowym.

 

Produkty

Jakość

Wysiłki związane z doborem kadry technicznej o dużej wiedzy i doświadczeniu oraz dostawców podzespołów o odpowiedniej jakości oraz podwykonawców świadczących usługi na wysokim poziomie zaowocowały możliwością produkowania urządzeń kontroli dostępu w oparciu o zaawansowane technicznie rozwiązania, nowoczesne wzornictwo, charakteryzujących się odpowiednią jakością i trwałością.

Wysoka jakość i niezawodność produkowanych urządzeń stanowi podstawę współpracy z coraz większą liczbą wymagających klientów. Jako jeden z niewielu spośród polskich producentów Jawa Control może pochwalić się instalacjami w obiektach o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa takich jak: obiekty rządowe i wojskowe, ministerstwa, prokuratury, porty lotnicze itp.

Cel

Satysfakcjonujące dla firmy są tylko udane realizacje i zadowoleni Klienci, którzy z zaufaniem współpracują podczas realizacji kolejnych projektów. Dlatego podstawową zasadą podczas wykonywania powierzonych zleceń jest spełnienie oczekiwań Klientów. Aby urzeczywistnić tę zasadę dobierane są takie rozwiązania techniczne, które pozwolą na uzyskanie produktu spełniającego wymagania funkcjonalne przy zachowaniu założeń ekonomicznych.

 

Jawa Control Sp. z o.o.
31-586 Kraków, ul. Centralna 51
tel. +48 12 307 10 10
fax.: +48 32 440 13 12
email: biuro@jawacontrol.pl

Dział sprzedaży
+48 12 307 10 10
+48 504 708 113
+48 691 088 532

 

JAWA CONTROL Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego dla opracowania elementów mechanicznych i sterujących innowacyjnego systemu zarządzania dostępem do budynku działających w architekturze sieci inteligentnych". Celem powołania i zbudowania Centrum B+R będą innowacje produktowe i procesowe oraz ich wdrożenia w ramach systemu zarządzania budynkiem w architekturze sieci inteligentnych. Wartość wydatków kwalifikowanych: 3 188 000 zł. Kwota dofinansowania: 1 708 400 zł.